Конвектор Корді 6,6Е
10 960 грн.
Конвектори “Корді” розроблені як альтернатива газовим котлам за відсутності системи опалення.
Конвектори призначені для опалювання окремих житлових, громадських,побутових і виробничих приміщень.
Опис
Апарат забезпечує найбільш економне опалення приватних будинків, квартир, будівель комунально-побутового призначання з площею опалення до 66 м2 шляхом безпосереднього нагріву повітря в приміщенні.
Сталевий теплообмінник.
Висока надійність та безпека в роботі завдяки застосуванню газової автоматики EUROSIT.
Низькофакельний пальник POLIDORO забезпечує стійке горіння і безшумну роботу.
Простий в обслуговуванні завдяки оригінальній конструкції.
Антикорозійний обробіток поверхонь апарату.
Паливо: природний газ по ГОСТ 5542.
Відведення продуктів згорання: в парапетний газохід.
Завдяки відсутності потреби в димоході можуть використовуватись при влаштування автономного опалення в квартирах багатоквартирних будинків.
Може бути встановлений на місце радіатора опалення(під вікно).
Не потребує монтажу системи опалення.
Рекомендується для використання в приміщеннях з періодичним перебуванням (дачі, виробничі цеха).
| Потужність | 6,5 кВт |
| Витрата газу | 0,75 м3/год, не більше |
| ККД | 85 % |
| Номінальний тиск газу | 1274 Па |
| Об’єм води в котлі | 27,2 л |
| Експлуатаційний період | 14 років |
| Діапазон регулювання температури води | 13…38 |
| Маса виробу | 27 кг |
| Площа опалення | 66 м2 |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Глибина | 290 мм |

