Recently added item(s)
Побутовий твердопаливний котел АОТВ-12 СТ
22 090 грн.
Твердопаливні котли “Корді” малих потужностей – ідеально підходять для опалення заміського будинку, дачі, котеджу.
Опис
Класичний твердопаливний енергонезалежний котел нижнього горіння.
Модифікація СТ має продовжений термін експлуатації за рахунок виготовлення теплообмінників зі сталі товщиною 6 мм.
Застосовується для обігріву приміщень площею до 120 кв.м.
Високий ККД – до 83%.
Ергономічна конструкція дверей забезпечує зручне завантаження.
Конструкція дозволяє встановити механічний регулятор тяги.
Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів.
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 12 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G1 1/2 |
| Об’єм води в котлі | 32 л |
| Максимальне завантаження палива | 22 л |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 5 м |
| Маса виробу типу СТ | 114 |
| Площа опалення | 120 м2 |
| Висота | 875 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 645 мм |
| Місце під регулятори тяги | + |
| Висота камери згорання | 320 мм |
| Ширина камери згорання | 290 мм |
| Глибина камери згорання | 310 мм |

