Recently added item(s)
Котел з вертикальним завантаженням палива КОТВ-26
53 375 грн.
Котел з вертикальним завантаженням палива та нижнім горінням. Тривалість горіння на одній закладці може тривати до 16 годин(за умови забезпечення робочої тяги).
Опис
Апарат призначений для опалення індивідуальних житлових будинків і споруд комунально-побутового призначення, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією води з робочим тиском 2,0 кгс см2 (200кпа). Котел з вертикальним завантаженням палива та нижнім горінням. Тривалість горіння на одній закладці може тривати до 16 годин(за умови забезпечення робочої тяги).
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 14-30кВт |
| ККД | 85 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G2 |
| Об’єм води в котлі | 50л |
| Максимальне завантаження палива | 53л |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 12 м |
| Маса виробу | 307кг |
| Робача тяга | 22 Па |
| Площа опалення | 290м2 |
| Висота | 932мм |
| Ширина | 540мм |
| Глибина | 1000мм |
| Підключення регулятора тяги | + |
| Висота камери згорання | – мм |
| Ширина камери згорання | –мм |
| Глибина камери згорання | – мм |

