Побутовий твердопаливний котел АОТВ-40 С
48 130 грн.
Побутові твердопаливні котли “Корді” мають надійну, перевірену часом конструкцію, що дозволяє досягти максимальної ефективності опалення власних будинків, магазинів, побутових приміщень та виробничих об’єктів з корисною площею до 400 м2.
Опис
Класичний твердопаливний енергонезалежний котел нижнього горіння.
Модифікація СТ має продовжений термін експлуатації за рахунок виготовлення теплообмінників зі сталі товщиною 6 мм.
Застосовується для обігріву приміщень площею до 400 кв.м.
Високий ККД – до 83%.
Ергономічна конструкція дверей забезпечує зручне завантаження.
Придатний до використання дров великих габаритів за рахунок збільшеної глибини камери згорання.
Може бути укомплектований електронним контролером з вентилятором.
Конструкція дозволяє встановити механічний регулятор тяги.
Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів.
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 40 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G2 |
| Об’єм води в котлі | 105 л |
| Максимальне завантаження палива | 132 л |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 9 м |
| Товщина сталі типу С | 4 мм |
| Маса виробу типу С | 350 кг |
| Площа опалення | 400 м2 |
| Висота | 1320 мм |
| Ширина | 562 мм |
| Глибина | 1052 мм |
| Висота камери згорання | 500 мм |
| Ширина камери згорання | 388 мм |
| Глибина камери згорання | 620 мм |

