Побутовий твердопаливний котел АОТВ-10-12
Побутові твердопаливні котли “Корді” мають надійну, перевірену часом конструкцію, що дозволяє досягти максимальної ефективності опалення власних будинків, магазинів, побутових приміщень та виробничих об’єктів з корисною площею до 120 м2.
Опис
Класичний твердопаливний енергонезалежний котел нижнього горіння.
Застосовується для обігріву приміщень площею до 120 кв.м.
Високий ККД – до 83%.
Ергономічна конструкція дверей забезпечує зручне завантаження.
Придатний до використання дров великих габаритів за рахунок збільшеної глибини камери згорання.
Може бути укомплектований електронним контролером з вентилятором.
Конструкція дозволяє встановити механічний регулятор тяги.
Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів.
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 10-12 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G2 |
| Об’єм води в котлі | 48 л |
| Максимальне завантаження палива | 45 л |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 9 м |
| Маса виробу типу | 176 кг |
| Площа опалення | 120 м2 |
| Висота | 967 мм |
| Ширина | 558 мм |
| Глибина | 780 мм |
| Висота камери згорання | 380 мм |
| Ширина камери згорання | 388 мм |
| Глибина камери згорання | 370 мм |

