Побутовий твердопаливний котел АОТВ-14-16
Побутові твердопаливні котли “Корді” мають надійну, перевірену часом конструкцію, що дозволяє досягти максимальної ефективності опалення власних будинків, магазинів, побутових приміщень та виробничих об’єктів з корисною площею до 160 м2.
Опис
Класичний твердопаливний енергонезалежний котел нижнього горіння.
Застосовується для обігріву приміщень площею до 160 кв.м.
Високий ККД – до 83%.
Ергономічна конструкція дверей забезпечує зручне завантаження.
Придатний до використання дров великих габаритів за рахунок збільшеної глибини камери згорання.
Може бути укомплектований електронним контролером з вентилятором.
Конструкція дозволяє встановити механічний регулятор тяги.
Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів.
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 14-16 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G2 |
| Об’єм води в котлі | 55 л |
| Максимальне завантаження палива | 65 л |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 9 м |
| Маса виробу типу | 195 кг |
| Площа опалення | 160 м2 |
| Висота | 1025 мм |
| Ширина | 558 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Висота камери згорання | 440 мм |
| Ширина камери згорання | 388 мм |
| Глибина камери згорання | 420 мм |

