Recently added item(s)
Апарат твердопаливний комбінованого типу (котел-плита) АКТВ-10
23 460 грн.
Комбіновані котли з плитою – це тверодопаливні котли, в яких частина тепла направляється на конфорки для приготування їжі.
Опис
Опалювальний твердопаливний енергонезалежний апарат для одночасного обігріву приміщень і приготування їжі..
Застосовується для обігріву приміщень площею до 120 кв.м.
Високий ККД – до 83%.
Конструкція дозволяє встановити механічний регулятор тяги.
Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів.
Особливості конструкції дозволяють експлуатацію виключно в режимі плити.
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 10 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G1 1/2 |
| Об’єм води в котлі | 26л |
| Максимальне завантаження палива | 55л |
| Діаметр димоходу | 127 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 5 м |
| Маса виробу | 114кг |
| Площа опалення | 120 м2 |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 810мм |
| Місце під регулятори тяги | + |
| Висота камери згорання | 420 мм |
| Ширина камери згорання | 300мм |
| Глибина камери згорання | 410 мм |

