Твердопаливний котел серії “Е” АОТВ- 16-20 ЕKO
31 960 грн.
Побутові твердопаливні котли “Корді” мають надійну, перевірену часом конструкцію, з подовженою топкою та можливістю підключення факельного пальника, що дозволяє досягти максимальної ефективності опалення власних будинків, магазинів, побутових приміщень та виробничих об’єктів з корисною площею до 350 м².
Опис
Побутові твердопаливні котли “Корді” мають надійну, перевірену часом конструкцію, з подовженою топкою та можливістю підключення факельного пальника, що дозволяє досягти максимальної ефективності опалення власних будинків, магазинів, побутових приміщень та виробничих об’єктів з корисною площею до 350 м². Варіативність конструкції дозволяє застосовувати електронний контролер з вентилятором, механічний регулятор тяги, або взагалі використовувати котел в ручному режимі регулювання.Ергономічне вікно завантаження дозволяє максимально спростити процес завантаження палива.
| Товщина металу | 6 мм |
| Максимальна температура | 90°С |
| Потужність | 16-21 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G1 1/2 |
| Робочий тиск | 2,0 МПа |
| Об’єм води в котлі | 54 л |
| Максимальне завантаження палива | 87 л |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 6 м |
| Маса виробу | 230 кг |
| Площа опалення | 250 м2 |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 925 мм |
| Висота камери згорання | 380мм |
| Ширина камери згорання | 390 мм |
| Глибина камери згорання | 520 мм |

