Твердопаливний котел серії “Е” АОТВ- 26-30 Е
36 270 грн.
Побутові твердопаливні котли “Корді” мають надійну, перевірену часом конструкцію, з подовженою топкою,що дозволяє досягти максимальної ефективності опалення власних будинків, магазинів, побутових приміщень та виробничих об’єктів з корисною площею до 350 м².
Опис
Побутові твердопаливні котли “Корді” мають надійну, перевірену часом конструкцію, з подовженою топкою,що дозволяє досягти максимальної ефективності опалення власних будинків, магазинів, побутових приміщень та виробничих об’єктів з корисною площею до 350 м². Варіативність конструкції дозволяє застосовувати електронний контролер з вентилятором, механічний регулятор тяги, або взагалі використовувати котел в ручному режимі регулювання.Ергономічне вікно завантаження дозволяє максимально спростити процес завантаження палива.
| Товщина металу | 4 мм |
| Максимальна температура | 90°С |
| Потужність | 26-31 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G2 |
| Робочий тиск | 2,0 МПа |
| Об’єм води в котлі | 65 л |
| Максимальне завантаження палива | 104 л |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 8 мм |
| Маса виробу | 225 кг |
| Площа опалення | 350 м2 |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 1040 мм |
| Висота камери згорання | 380мм |
| Ширина камери згорання | 390 мм |
| Глибина камери згорання | 620 мм |

